DUYURU : DEĞERLİ YURTSEVERLER WEB SİTEMİZ www.ozelburogrubu.com ‘UN HIZINI 1 TIK DAHA ARTIRDIK. DESTEKÇİLERİMİZE TEŞEKKÜRLER.

metin, logo, yazı tipi, marka içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Değerli Yurtseverler,

www.ozelburogrubu.com sitemizi yayına soktuğumuz 2015 yılından beridir sizlerin daha kolay, hızlı ve verimli kullanabilmesi için sürekli sitemizi geliştirmeye, güzelleştirmeye çalışıyoruz. Bu amaçla en güzel ve verimli temaları kullanıyoruz. En son teknoloji güvenlik yazılımları satın aldık ve kurduk. Kısacası tüm bu çalışmalarımız sizlerin sitemizden en maksimum şekilde istifade edebilmesi için.

Tabi bunları, tüm bu masrafları bazen sizlerden gelen cüzi bağışlar ile bazen aksesuarlarımızın ve istihbarat arşivimizin satışından gelen para ile karşılamaya çalışıyoruz.

Sırası gelmişken grubumuza özverili şekilde bağışları ile destek veren, aksesuarlarımızı ve istihbarat arşivimizi satın alarak destek olan tüm yurtsever takipçilerimize şükranlarımı sunar, sevgi, saygı ve selamlarımızı iletiriz. Sağolun varolun. Bizi hiç yalnız bırakmadınız. Ne kadar teşekkür etsek azdır.

Şimdi yine sitemiz ile ilgili en son yaptığımız güncellemeden bahsedeceğim. Yine gruba gelen bağışlar, aksesuar ve arşiv satışından gelen cüzi tutarları biriktirdik ve sitemizin hostingini 1 tık daha yükselttik.

Hostingimiz daha önce SINIRSIZ versiyonda idi, şimdi ise 07.02.2024 tarihi itibari ile SINIRSIZ PRO‘ya yükselmiş durumda. Bu şu demek. Arık sitemize daha hızlı bağlanacaksınız, site içinde aradıklarınızı daha hızlı bulacaksınız, menü geçişleri daha kısa olacak vesaire. Kısacası hızımız daha da artmış durumda.

metin, ekran görüntüsü, yazılım, bilgisayar simgesi içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

*** 

Tabi bu yükseltmenin bize maliyeti 1,951,33 TL oldu.

Yukarıda bize hosting hizmeti veren NATRO firmasının tarafımıza gönderdiği faturanın ekran çıktısını görebilirsiniz.

Tekrar bağışları ile bize destek olan tüm yurtseverlerimiz başta olmak üzere tüm takipçilerimize teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Bizi izlemeye devam edin, habersiz kalmayın.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

el yazısı, yazı tipi, hat sanatı, kaligrafi, tipografi içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Erkut Ersoy

E. İst. Uzm.

Grup Basın Sözcüsü

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

www.ozelburogrubu.com