DUYURU : 01.08.2016-15.09.2016 TARİHLERİ ARASI Diyarbakır – Van – Şırnak – Hakkari İLLERİNDE OLACAĞIZ !!!!

DUYURU : 01.08.2016-15.09.2016 TARİHLERİ ARASI Diyarbakır – Van – Şırnak – Hakkari İLLERİNDE OLACAĞIZ !!!!

Değerli Yurtseverler;

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU Yöneticileri olarak 4 kişilik bir ekiple 01 Ağustos 2016 tarihi itibariyle terörle mücadele ile ilgili grup araştırma çalışmaları yapmak amacıyla 30 gün süreli (+15 gün ilave opsiyonlu) Diyarbakır – Van – Şırnak – Hakkari illerinde olacağız. Eğer gündemde son dakika bir değişiklik olmaz ise bu süre zarfında ÖZEL BÜRO GOOGLEGROUPS’taki mail trafiğine nöbetçi bir Moderatör arkadaşımız bakacak. Yani gruba gönderilen iletiler aynı şekilde kontrolden geçirilecek ve uygun bulunan iletiler onaylanacaktır.

Bu süre zarfında grup sözcümüz Erkut beye Whatsapp ve Telegram uygulamaları üzerinden (Telefon 0539-570-2295) anlık olarak ulaşabilir, ihbar ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Yalnız, bu süre içinde günlük 40-70 arası olan mail trafiğinde düşme olacağı için bunu sizlere önceden duyurmak istedik. Sizlere her gün birbirinden farklı, önemli ve ilginç iletileri ve videoları gönderen Yusuf Özbek ve Savaş Kırçovalı beyler de bu teknik gezimizde yer alacağı için 30 gün boyunca sizlerle yeni paylaşım yapamayacağız. Bu sebeple sizlerden anlayış bekliyoruz. Biz internette olduğu kadar sahada da aktif olarak faaliyet gösteren bir ekibiz. Fakat sizler, üyeler olarak grup üyemiz olan 300,000’i aşkın yurtsevere dilerseniz önemli gördüğünüz konularda günlük ileti gönderebilirsiniz.

Ayrıca, Grup Araştırma ekibinde bulunan gönüllü yurtsever kardeşlerimize, gezi öncesinde 1 ay sürecek teknik araştırma görevleri verilecektir.

Gezimiz dönüşünde biten görevleri teslim alarak kontrol edeceğiz. Bu nedenle araştırma ekibinde bulunan yurtsever kardeşlerimizden bu konuda özverili bir şekilde çalışmalarını bekliyoruz. Gerekli hassasiyeti göstermeyen personel ile ilişiğimiz kesilecektir.

Bunun dışında öneri, eleştiri yada yorum yapmak isterseniz www.ozelburogrubu.com sitemizdeki İLETİŞİM bölümünü kullanabilirsiniz. İlk fırsat bulduğumuz bir zamanda okuyarak cevaplamaya çalışacağız.

İlanen duyururuz.

Murat Tekeli

İstihbarat Uzmanı

ÖZEL BÜRO GRUBU Yöneticisi