DUYURU – ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU KALEM projemiz tüm üyelerimizin dikkatine sunuldu !!!! Talepler alınmaya devam ediyor !!!

Değerli Yurtseverler,
Grubumuzu özverili şekilde takip edebilen tüm üyelerimize tekraren teşekkür ederiz. Bizi takip edip destek verdiğiniz müddetçe bilginin en kapsamlısını, en ilgincini, en doğrusunu ve en önemlisini sizlere iletmeye devam edeceğiz. Bundan sonraki süreç için de desteğinize şimdiden müteşekkiriz. Yıllardır basın yayın sektörü içinde olarak şu ana kadar paylaşımlarımızla gündemi yakından takip ettik ve size ulaştırdık. Hatamız olduysa affola.

ÖZEL BÜRO GRUBU Türkiye’nin en büyük, en kapsamlı yayını yapan İstihbarat ve Güvenlik Grubu’dur. Ve sizler de resmi üye olarak bu haklı gururu yaşayın ve bundan sonra da bizi takibe devam edin.

İstiyoruz ki bizlerin bu çabası ve sizlerin gösterdiğiniz ilgi ve alaka kalıcı olsun ve hep hatırlansın. Bu sebeple sizlerin bizi ileride de hatırlaması için ÖZEL BÜRO GRUBU AKSESUARLARI projemizi başlattık. Şu anda devam ediyor. Bu aksesuarlar ile ile sayıları yüzbinlere varan ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU‘nun resmi ve asli bir üyesi olmanın haklı gururunu yaşayacaksınız. ÖZEL BÜRO GRUBU‘nun tüm avantajlarından istifade edeceksiniz.
Önce ÖZEL BÜRO GRUBU ÜYE KİMLİK KARTI projemizi devreye soktuk, arkasından PLAKET projemiz, arkasından TESPİH projemiz ve sonunda 2022 AJANDASI projemizi hizmetinize soktuk. Şimdi sıra geldi ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU yazılı KALEM projemize. Aşağıda bir örneğini görüyorsunuz.

Böyle bir kalem için ödeyeceğiniz tutar sadece 200 TL’dir.

Kalemlerimiz desenli özel muhafazasında isteyen her üyemize kargo ile gönderilecektir. Bir örneği aşağıdadır.

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU yazılı KALEM için talepler alınmaya devam ediyor. Talep etmek için lütfen aşağıdaki bilgilerinizi ozel-buro@mit.ist adresimize gönderin.

AD SOYAD :
CEP TEL NO :
E-POSTA ADRESİ :
KARGO (EV) ADRESİ :

* AYRICA BİR DE KALEM BASKI BEDELİ OLARAK AŞAĞIDAKİ HESABA 200 TL EFT YAPMANIZ GEREKİYOR.

ZİRAAT BANKASI AKÇAKOCA DÜZCE ŞUBESİ HESAP NO : 0318-62940443-5001 ///

İBAN NO :TR 1300 0100 0318 6294 0443 5001 /// (Erkut Ersoy adına)

MOBİL UYGULAMANIZDA FAST UYGULAMASI VARSA 7/24 365 GÜN HAFTA SONU VE GECE DAHİL İŞLEM YAPABİLİRSİNİZ.

* KARGO BEDELİ ALICIYA AİTTİR. KARGONUZ BİR ŞEKİLDE İADE OLURSA İADE BEDELİ OLAN TUTARI ÖDEMENİZ GEREKİR. BU NEDENLE DOĞRU VE GEÇERLİ BİR KARGO ADRESİ VERMENİZDE BÜYÜK YARAR BULUNUYOR. ÖDEME İŞLEMİNDEN SONRA KALEMİNİZ TEKRAR KARGOLANIR.

* KAPIDA ÖDEME YADA KREDİ KARTI İLE ÖDEME GİBİ SEÇENEKLERİMİZ YOKTUR. KART BASKI BEDELİ TARAFIMIZA AİT İBAN NUMARASINA EFT YADA HAVALE İLE GÖNDERİLİR. ÖDEME KONTROLÜNDEN SONRA DA KALEMİNİZ BASILARAK KARGOLANIR.

* VERESİYEMİZ YOKTUR. LÜTFEN TALEP ETMEYİNİZ.

Bilginize sunulur.
ÖZEL BÜRO GRUBU

www.ozelburogrubu.com