FETÖ ÖRGÜTÜ DOSYASI : FETÖ TARİHTEKİ İLK KOMPLOSUNU NEDEN GEÇKİL’E YAPTI ????

<static.daktilo.com/sites/983/uploads/2022/07/15/sosyal-geckil-kompl o-1-1%20(3).jpg>

FETÖ TARİHTEKİ İLK KOMPLOSUNU NEDEN GEÇKİL’E YAPTI ????
Bugün 15 Temmuz kanlı darbe girişiminin yıldönümü… Darbe bir NATO, CIA, MOSSAD ortak yapımıydı ama kamuflaj olarak FETÖ kullanılmış onun üzerinden örgütlenme sağlanmıştı. Toplum FETÖ’nün hain olduğunu 15 Temmuz sabahı ancak öğrenebilmişken Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, 22 yıl önce CIA ajanı, Müseyleme, Haşhaşi, Büyük Fitne diyerek manşetler atıp kamuoyunu bilinçlendiriyordu. Bu sebeple FETÖ tarihteki ilk kumpasını Geçkil’e yapmıştı. İşte o manşetler…
Bıçak sırttan girdikten sonra herkes anlar kimin hain olduğunu… Mesele cami kürsüsünde, vaaz edip, salya sümük din iman anlatan birinin ilk bakışta hain olduğunu anlamaktır.
Bunu anlamak keskin bir feraset gerektirir. Bu sebeple Kur’an müminin ferasetinden korkunuz o imanın nuru ile bakar buyuyor.
İşte <el-aziz.com/haberleri/turkiye> Türkiye ve <el-aziz.com/haberleri/dunya> dünya kamuoyunda pek çok gerçeği ilk olarak açıklayan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi <el-aziz.com/haberleri/zeki-geckil> Zeki Geçkil, <el-aziz.com/haberleri/feto> FETÖ’nün bir <el-aziz.com/haberleri/cia> CIA ajanı olduğunu da bundan tam 22 yıl önce <el-aziz.com/haberleri/erbakan> Erbakan hariç tüm liderler FETÖ’ye övgü yarışına girmişken açıklamıştı.
Tabi CIA, <el-aziz.com/haberleri/mossad> MOSSAD desteği ile tüm kurumlara sızmış bir örgütü ifşa etmek, onunla mücadeleye koyulmak kolay değildi.
Gazetemiz El-Aziz’de yazdığı yazılar sebebiyle pek çok karşı hamleye muhatap oluyor, gazetesini bastırdığı matbaa engellenmek isteniyor, Geçkil çeşitli kumpaslarla susturulmaya çalışılıyordu.
FETÖ’nün tarihteki ilk komplosunu 2002 Ağustos’unda <el-aziz.com/haberleri/sivrice> Sivrice Cami’ne bıraktığı esrarengiz çantayla Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’e yaptığını biliyor musunuz?
Evet FETÖ’nün kayıtlara ilk komplosu olarak geçen esrarengiz çanta olayı Geçkil’e karşı imamlık görevini yaptığı Sivrice Camiinde gerçekleşmişti.
Bir öğle vakti camiye getirilip bırakılan esrarengiz çanta içindeki belgelerle Geçkil’e kumpas kurulmuştu.
<el-aziz.com/sites/983/uploads/2022/07/15/feto-ilk-belge-1.jpg?>

Ancak Geçkil’in o gün öğle namazında bir sebep dolayısıyla camide bulunmaması sonucu kumpas boşa çıkmış, camide bulunan çanta yetkililere teslim edilmiş ve FETÖ’nün tarihteki ilk komplosu olarak kayıtlara geçmişti.
<www.haberturk.com/gundem/haber/1447524-cami-avlusundan-cikan-fetoye -ait-ilk-belgeler> Habertürk’teki haberi okumak için tıklayın…
O belgelerde cemaate ait bilgiler yer alırken Geçkil’i tarif eden bazı ifadeler de vardı. “Zeki”, “Fırsat bulursa zarar verir”, “Bizi biliyor”, tabirleri açıklananlardan bazılarıydı.
Peki FETÖ neden ilk kumpasını Geçkil’e karşı yaptı?
Çünkü Geçkil o dönem Erbakan hariç tüm siyasi parti liderlerinin, askeri temsilcilerin, önemli bürokratların videolar çekip FETÖ’yü övdüğü bir dönemde aleyhine yayın yapıp CIA ajanı olduğunu ifşa ediyordu.
Gazete manşetleriyle bunu anlatan Geçkil işte bu sebeple ilk kumpasın da hedefi olmuştu.
Geçkil’i FETÖ’nün hedefi yapan o manşetlerden bazıları şöyle:
<el-aziz.com/sites/983/uploads/2022/07/15/feto-manset-3.jpg?>

<el-aziz.com/sites/983/uploads/2022/07/15/feto-manset-2.jpg?>

<el-aziz.com/sites/983/uploads/2022/07/15/feto-manset-zeki-geckil-1. jpg?>

<el-aziz.com/sites/983/uploads/2022/07/15/feto-haber-1.jpg?>

Geçkil o dönem yazdıkları, kamuoyunu uyarma görevini üstlendiği için pek çok davaya muhatap olmuş, gazetemiz de yüklü tazminatlar ödemişti.
Ama sonuçta hak galip geldi ve Geçkil’in haklı olduğu ortaya çıktı.
FETÖ gibi Türkiye düşmanı, Siyonist Haçlı Batı uşağı örgütlerin halen daha Geçkil düşmanlığı ve sık sık aleyhine kampanya başlatmaları işte buradan geliyor.
Erbakan ne demişti?
“Elhamdülillah biz inançlı insanlarız. Biz inanıyoruz ki Allah bize yardım eder. Allah bize yardım ederse ancak biz galip geliriz kimse bize galip gelemez.”
– ERBAKAN –
İşte bu sözün tecelli ettiğine defalarca şahit olduk.
Elhamdülillah…
<el-aziz.com/haber/8035358/hashasi-cia-ajani-museyleme> Not: Geçkil’in 2002’de yayınlanan FETÖ’ye Haşhaşi, Müseyleme, CIA ajanı yazdığı yazısını okumak için tıklayın…

LİNK : <el-aziz.com/haber/8035358/hashasi-cia-ajani-museyleme> el-aziz.com/haber/8035358/hashasi-cia-ajani-museyleme

O.G.