GÜNDEM ANALİZİ /// HALİS ÖZDEMİR : Krallar da Kralın Emrinde (TOPLAM 2 BÖLÜM)

Krallar da Kralın Emrinde – 1. BÖLÜM

Halis Özdemir / Gazeteci – Yazar – Program Yapımcısı

Yeni Dünya Düzeni: Semboller ve Güç Oyunları! Dünya, gizli bir dünya devletinin kontrolünde mi? Gazeteci, yazar Halis Özdemir bu haftaki köşe yazısında bu sorulara cevaplarını veriyor! İşte Detaylar!..

30 Aralık 2023

ABD Başta Olmak Üzere Batılı Liderler Neden İsrail’e Koştu!

İsrailin kural tanımaz akıl almaz vicdanlara sığmaz saldırıları başladığında ne oldu da önce ABD dışişleri bakanı İsrail’e koştu ben Yahudiyim dedi ve İsrail’e desteklerinin sınırsız ve hiçbir şarta bağlı olmadığını söyledi!

Sonra ABD başkanı İsrail’e koştu ve ben Siyonistim dedi! Para, binlerce ton bomba ve silah desteğinde bulundu!

CFR (Dış İlişkiler Konseyi)

37 daimi üyenin 10 üyesi Yahudi, diğerleri ise yüksek dereceli Mason’dur. İlk başkanlığını Amerikalı Senetör Yahudi Rudy Boschwitz yapmıştır. (They Dare sf 180) 

ABD dışişleri bakanlığı gerçekte bu kuruluştur! 

CFR Konsey 2. dünya savaşında da perde arkasındaydı!

Ayrıca gerek ABD ve gerekse İsrail’de büyücülük son derece gelişmiş ve kurumsallaşmıştır!

Amerika Kuzey Korelenya Astonvilla kentinde 250 odalı malikanenin her odasında 13 büyücü çalışmakta, odanın birisi ise Tanrılar Kurulu’na aittir. Bu binayı gezen gören bir tanıdığım anlatmıştır. 

İsviçre’de Ödeşmeler Bankası vardır 72 ülke bankası buraya üyedir. Bankaların uluslararası kredilibitesini burası onaylar. Bizdeki Katılım bankaları üye olamadıkları için uluslararası kredilibiteye sahip değiller.

İsrailin pervasız saldırılarının arkasında da bu kuruluşlar ve üyeleri var! Şimdi anlaşılıyor mu batılı liderler neden İsrail’de içtima oldukları! 

Karşı gelen koltuğunda oturamaz! 

Krallar da Kralın Emrinde!

Sonra Fransa, İngiltere, İtalya, Yunanistan, Ukrayna, Almanya ve diğerleri İsrail’e desteklerini ülkelerinden yaptıkları destek açıklamalarını yetersiz buldular ve İsrail’de içtima oldular!

Ve dünyanın gözünün içine baka baka insan hakları ihlallerini görmezlikten gelmek bir yana İsrail istediğini yapmaya hak sahibidir dediler!

Bunu anlamak için Dünyanın ANATOMİSİNİ anlamak lazım!

İşte bizim bugün bunun üzerinde durmamız gerekiyor. 

Dünyayı kim yönetiyor?

Bunlar kim?

Katil Netenyahu’nun “Arap liderleri oturun oturduğunuz yerde” diye tehdit etmesini nasıl anlamamız gerekiyor?

Dünyayı siyonistler yönetiyor!

2. Cihan harbinden sonra BM, Dünya bankası, İMF kuruldu! Sözde insanlık huzur ve barışa kavuşacaktı!  1989’da komünizmin iflası ve Sovyetlerin dağılması kadar soğuk savaş sonrasında YEŞİL tehlike ilan edildi! Dünya Ekonomik bakımdan açlık yokluk ve sömürü girdabında kavruldu durdu!

Bu gün dünyanın herhangi bir yerinden başka bir yere gidebilmek için aldığımız uçak bileti IATA’nın kontrolündedir. Havayolu şirketleri bilet ücretinin yüzde 9’unu IATA’ya vermek zorundadır! Yoksa bir yerden başka bir yere gidilemez! İşte bu ve buna benzer paralar Gizli Dünya Devletine gider!

Ben hacca gidiyorum Yahudiye niye yüzde 9 vereyim uçağa binmem gemi ile giderim diyebilirsiniz işte o zaman da LYOD karşınıza çıkar! Dünyadan bir yere kıpırdasanız yahudiye haracını vermek zorundasınız! Dünyada gemi taşımacılığı LYOD üyesi olmak zorundadır!

Bankalardan para havale etmek istediniz,

Para önce Amerikan Express Bank veya Chase Menhatten Bank veya herhangi onlara ait anlaşmalı bankalar üzerinden ancak gönderebilirsiniz ve tabi yüzde komisyonu vererek! Kredi kartları ile yaptığımız her alışverişin komisyonunu alırlar!

İsviçre’de Ödeşmeler Bankası vardır 72 ülke bankası buraya üyedir. Bankaların uluslararası kredilibitesini burası onaylar. Bizdeki Katılım bankaları üye olamadıkları için uluslararası kredilibiteye sahip değiller.

Devletler borç almak isterse onların belirlediği şartlarda nereye harcayacağınıza da onlar karar verir o şartlarda onlarda İMF’den alırsınız!

Hasılı spordan tiyatroya sinemadan sanattan üniversiteye sanayiden ticarete hukuktan istihbarat dünyaya yayılmışlardır!

BM, NATO, AB, UNICEF VE diğerleri hepsi onların kurduğu ve yönettiği kuruluşlardır!

Yüzyılın başında dünyayı diyazn etmişlerdir!

Merkez bankaları da öyle!

Siyasi bakımdan Filistin, Keşmir, Kore, Vietnam ve dünyanın başka yerlerinde Doğu Türkistan’da Komünist Çin işgali ve zulmü soykırımı dünyanın gözü önünde sürmektedir.

Batılıların “dünyaya huzur ve bolluk getireceğiz ama SOVYETLER var!”Bahanesi bitmiş olmasına rağmen 

Bu defa ABD ve müttefikleri kendi kuruluşları BM’yi de arkalarına alarak İran Irak savaşı çıkardılar ve sonra Somali, Bosna, Çeçenistan, Azerbaycan, Irak, Suriye, Yemen ve Libya işgal edildi milyonlarca masum insan katledildi evleri yurtları yerle yeksan edildi!

Bütün bunları YENİ DÜNYA DÜZENİ kurmak için yaptılar!

Gücü hak sebebi sayan sapkın zihniyete sahipler!

Çare üretebilmek için bunlar ne yapıyor, nasıl yapıyor?

Dünyanın ANATOMİSİNİ çekmemiz zorunludur!

Kralın Gizli Dünya Devleti ve BİR DOLARIN SIRRI!

Semboller ve egzotik yapılar!

Dünya tarihinde özellikle Avrupa’da, Asya’da neredeyse her yerde.  Zaman zaman egzotik girift ve giz barındıran, ilk bakışta da anlamlandırılamayan hatta hayretle karşılanılan dini figürlerin de önüne geçen semboller ve ayinler disiplini etrafında etkin olmuşlar, dünyaya hükmeden yapılar oluşturmuşlardır.

Sakın şöyle sığ bir yaklaşımla “canım artık teknoloji ve haberleşme çağındayız insanlar sembol gibi şeylere inanmaz” demeyin. Bilakis semboller, ayinler dünyanın yeniden dizaynında daha önce olduğundan daha etkin ve aktif olarak teknolojinin bütün imkanlarını da kullanarak hükümlerini sürdürüyorlar.

Mesela bir Müslümanın çok anlamsız bulacağı sembol ve figürler yeni dünyayı kuranların iman alameti şeklinde anlam kazanırlar.

Örnek olarak Kızıl Komünist Çin bayrağındaki yıldızın orada tesadüfi bir tercihle koyulduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, o gördüğünüz “Beş Şualı Yıldız” Komünizmin MASONLAR tarafından kabulünün nişanesi olarak kullanılmıştır.

Mesela sıkılmış “sol yumruk” bu yumruğu sıkan bizim gariban solcular kararlılık anlamına kullanırlar oysa; “KIYAMETİN İKİNCİ HAYVANI” anlamında masonik bir semboldür.

Gene birbirinden açık iki parmak zafer işareti olarak kullanılmaktadır.Zafer işareti olarak kullanılan açık iki parmak Hitler’e karşı şeytanperest Alister Crovley bu işareti şeytana karşı koymak olarak piyasaya sürdü ki bu da masonik bir semboldür.

Gelelim krala; “kralın ortasında yer alan üçgenin tam tepesinde irice ve çok canlı, “uyanık” cinsinden tek gözün sizi gözlediğini ve zımnen gözüm üzerinizde dediğini hissedersiniz. 

Üçgen piramit dörde bölünmüş her katında ayrı ayrı teşkilat barındırmaktadır. 

Yukardan aşağı 

Birinci  Kat;-Tepedeki gözün anlamı; “mason ilahının gözü” anlamına kullanılır. 

İkinci Kat; (HİÇ GÖRÜNMEYENLER)RT: 3 KABBALİST EN ÜST KOMİTE İDARESİ

-13’LER MECLİSİ.           

-33’LER MECLİSİ

-300’LER KULÜBÜ EN ÜST YÖNETİMİ OLUŞTURMAKTADIR. 

Üçüncü Kat; (KISMEN AÇIK BÜYÜK KISMI GİZLİ)

-B’NAİ– B’ RITH