LAİKLİK DOSYASI : MÜRTECİ YOBAZLAR LAİK DEVLETE KARŞI

<i0.wp.com/nacikaptan.com/wp-content/uploads/2022/09/28-05-2013-23-28-23.jpg>
MÜRTECİ YOBAZLAR LAİK DEVLETE KARŞI
LİNK : nacikaptan.com
September 4, 2022 by Nacikaptan
<i0.wp.com/nacikaptan.com/wp-content/uploads/2022/09/28-05-2013-23-28-23.jpg> MÜRTECİ YOBAZLAR LAİK DEVLETE KARŞI
_____
“Müslüman kadına, İslamın dışı bir dinden kadın aynı yabancı hükmündedir. Müslüman kadın, kâfire kadınların yanında da erkek varmış gibi oturacak” (Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü)
_____
“Müzik ve müzik aletleri şeytanidir, insanları zinaya iter” “yasaklanması gerekir” (İsmailağa Cemaati’nden Mehmet Akdemir)
_____
“Kız çocuğunu görüyorum, zavallı eğitilmemiş, ana-baba öğretmemiş. Bacağında bir tayt, ince, ten rengi, başında da başörtüsü. ‘Kızım günah değil mi? Niye ayağına bir pijama, bir etek giymedin?’ dedim. ‘İşte pijamam var’ dedi. Onu pijama zannediyor. Onu örtü zannediyor. Bütün vücudunun hatları, avret yerinin her tarafı ortada belliyken daracık ve sımsıkı olan, ten renginde olan bir şeyi Allah aşkına söyleyin giysi olabilir mi, örtünme olabilir mi?. Çocuğun kolu, göğsü, her tarafı açık. Atlet gibi elbiseler, mini etek bacak açık. Ondan sonra pedofili suçtur. Pedofili akımı sen körüklüyorsun.” (Şanlıurfa Mevlana Halid Camisi’nin imamı Mehmet Şükrü Dörtbudak)
_____
‘Bak sokaklar ne hale geldi! Kasap dükkanı gibi. Et görmekten içimiz dışımıza çıkıyor artık. 100 yıl önce dedelerimizin yatak odasında göremediği kıyafetleri biz çarşıda pazarda plajda görüyoruz. Neden? Bu kadınların başında yok mu adamları abileri babaları kocaları? Geçtim helali haramı hadi buna inanmıyorsun. Tamam ateistsin, imanın zayıf… Ya hiç mi kıskanmıyorsun lan? Kızın, karın öyle sokağa çıkarken, video paylaşırken hiç mi vicdanın sızlamıyor? Benim aklım bu işi almıyor. Allah sonumuzu hayretsin.‘ (Ankara Melike Hatun Camisi İmamı Halil Konakçı)İZLEYİNİZ

VİDEO LİNK :