MOSSAD DOSYASI : Türk istihbarat teşkilatı MİT’ten MOSSAD’a Nekropol göndermesi…

Mossad'daki üst düzey istifalar 'sarsıntı' mı yoksa bir tür 'iç yapılanma' mı?

Türk istihbarat teşkilatı MİT’ten MOSSAD’a Nekropol göndermesi…

Türk istihbarat teşkilatı MİT'ten MOSSAD'a Nekropol göndermesi...

Yüksek Teknoloji Araştırma Merkezi (YUTAM) Başkanı Ömer Memoğlu Bengü Türk Haber’e MİT ve Emniyet’in Türkiye’deki MOSSAD yapılanmasına yönelik gerçekleştirdiği ortak operasyona ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. MİT tarafından MOSSAD’ın casusluk şebekesine (devşirmelerine) yönelik yürütülen operasyonun adına “Nekropol” denilmesinin arka planındaki mesajı açıklayan Memoğlu, Nekropol’ün ‘ölüler şehri’ demek olduğunu vurguladı. İşte detaylar…

Türk istihbarat teşkilatı MİT’ten MOSSAD’a Nekropol göndermesi…

MİT’in Nekropol Operasyonu’na terminolojik bir bakış

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) tarafından Türkiye’de uluslararası casusluk şebekesi kuran MOSSAD’ın devşirmelerine yönelik operasyonlara ‘Nekropol’ adı verilmesinin bir sebebi olduğunu belirten YUTAM Başkanı Ömer Memoğlu, “MİT/Emniyet’in İsrail istihbarat servisi MOSSAD devşirmelerine yönelik ortak operasyonlarına Köstebek/Nekropol denmesinin arka planında büyük bir sembolik savaş/mesaj var. Nekropol (ya da Nekropolis), arkeolojik şehirlerde mezarlıkların/toplu mezar yerlerinin bulunduğu bölgeye verilen isim olarak karşımıza çıkmaktadır. Terminolojik anlamına baktığımızda ise Antik Yunanca da nekros-polis ölü(ler) şehri demektir. İstanbul’u hedef alarak İstanbul’u üçe bölen haritalar yayınlayan Haçlı zihniyetine, İstanbul depremi üzerinden ‘Türkiye’de bir sonraki depremi bekliyoruz’ göndermesi yapan Siyon medyasına ve rejimine, İsrail’de siyonist rejimin aşırıcıların bulunduğu bölgelerin duvarlarına Türkiye topraklarını hedef alan Büyük Ortadoğu (BOP) haritaları asmalarına, İstanbul’a yönelik deprem göndermelerine ek olarak haritalar yayınlayarak Ecümenopolis göndermeleri yapan Haçlı/Siyon ortaklığına karşı MİT, burası ne Konstantinopol ne Ecümenopol ne de BOP (Büyük Ortadoğu projesi) alanıdır; böyle amacı olanlar için burası, Nekropol yani ölüler şehridir demiştir. İnanılmaz bir zekâ savaşı ile karşı karşıyayız. Teşkilatımız Fatih’in emanetine öyle bir sahip çıkmıştır ki hasım unsurlar neye uğradığını şaşırmış bir durumdadır. Bazen sembolik/psikolojik harpte tek bir kelime zafer kazandırır.” ifadelerini kullandı.

PhotoCollage_20240104_173016288

Nekropol toplu mezar yerlerine bir göndermedir

Nekropol’ün antikçağdaki toplu mezar yerlerine bir gönderme olduğunu belirten Memoğlu, YUTAM bünyesinde Mitolojik Araştırma Merkezi (MİTAM)’ın da faaliyet yürüttüğünü vurguladı.

images - 2024-01-04T170832.489_edited

Mitolojik Araştırma Merkezi (MİTAM), YUTAM bünyesinde faaliyet gösteriyor

Medya kanalları üzerinden Türkiye’ye yönelik yürütülen psikolojik harekât operasyonlarına karşı koymak adına YUTAM bünyesinde Mitolojik Araştırma Merkezi (MİTAM)’ın faaliyet yürüttüğünü belirten YUTAM Başkanı Ömer Memoğlu, “MİTAM, milli değerler bütünümüzü hedef alan propaganda/psikolojik harp içeriklerini ve bilinçaltı mesajlarını analiz ederek yapılan sembolik/mitolojik göndermeleri okuma görevi icra eden, Türkiye’ye yönelik sürdürülen psikolojik harekât operasyonlarına karşı koyma ve milli meselelerde sembolik/mitolojik akıl yürütme ile milli tezler geliştiren bir araştırma merkezidir. MİTAM, gönüllü Türk gençleri tarafından faaliyet göstermekte ve Türkiye’ye yönelik sürdürülen psikolojik harekât operasyonlarına, sembolik/mitolojik göndermelere gerekli cevapları aynı dili kullanarak veren bir ekip var arka planında.” dedi.

MİTAM

MİTAM

Türk mitolojisinde TULPAR atı

Türkiye’ye yönelik sürdürülen psikolojik harekâta karşı koyma, sembolik/mitolojik göndermeleri okuma üzerine faaliyet gösteren MİTAM’ın armasını da ilk kez Bengü Türk Haber üzerinden açıklayan Memoğlu, “MİTAM yani Mitolojik Araştırma Merkezi, armasında Türk mitolojisinde yer alan TULPAR atı yer alan bir merkez. Türk mitolojisine göre TULPAR atı üstün özelliklere sahip ve kanatları da görünmeyen heybetli bir at. Eğer ki kanatları görünürse TULPAR aniden ortadan kaybolur. İşte Türkiye böyle bir mücadele sergiliyor. Manas Destanı’nda söylendiği gibi rüzgârdan bile hızlı koşan TULPAR atı yalnızca kahramanların atıdır ve Tanrı tarafından kahramanlara yardım için göklerden gönderilmiştir.” ifadelerini kullandı.

Göklerden gelen bir karar vardır!

Üstad Sezai Karakoç’un o anlamlı dizelerini de hatırlatan Memoğlu, “Üstad yazar şair Sezai Karakoç’un dediği gibi, ‘Ne yapsalar boş! Göklerden gelen bir karar vardır.’ İşte TULPAR Türk mitolojisinde göklerden gelen  ve üstün özelliklere sahip bir attır. Bu at sadece kahramanlar için gelir ve kanatları görünene kadar kahramana yardım eder. Yeryüzünde nerede zulüm varsa orası Türk’ü çağırır, Türk Ordusu’nu çağırır. Bizim çok kutsal bir görevimiz var. Çünkü Allah’ın yeryüzündeki tek ordusu Türk ordusudur.” dedi.

İsrail, Tevratik ve travmatik bir devlettir

Memoğlu, “İsrail ile mücadele edecekseniz İsrail’in Tevratik ve travmatik bir devlet olduğunu bilmeniz lazım. Kendi ülkelerinde vaadedilmiş topraklar bakanlığı kuracak kadar ileri giden, aşırıcı kesimlerin bulunduğu bölgelere Türkiye’yi bölen/şehirlerimizi hedef alan BOP haritaları asabilecek kadar ileri gidebilen bir zihniyet/bir yapı ile karşı karşıyayız. Bir sonraki depremi bekliyoruz ifadesini kullanarak açık açık İstanbul depremi üzerinden Türkiye’yi tehdit eden bir İsrail (İsrail medyası) ile karşı karşıyayız. İtalya’nın ‘İstanbul kedileri sever’ göndermesi ile bahsi geçen kedilerin Israel Defence Force (İDF) Birim 669’a işaret etmekte olduğunu da daha önce kamuoyuna açıklamıştım. Vatikan’ın İstanbul için hazırladığı master planda İsrail’in görev tanımı-misyonu Büyük İsrail’i kurmak mı? Armageddon savaşı mı? Yoksa BOP projesi göstermeli arka planda hazırlanan bir Ekümenopolis yaratmak mı? Cevabı Milli İstihbarat Teşkilatımız verdi, elhamdülillah. Burası ne Konstantinopol ne Ecümenopol ne de Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) faaliyet sahasıdır. Böyle düşünen herkes için burası Nekropol’dür dedi.” değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: benguturk.com & YUTAM