DUYURU : ÖZEL BÜRO GRUBU ÜYE KARTLARINI AMACI DIŞINDA KULLANANLARA SON UYARI !!!! LÜTFEN AŞAĞIDAKİ UYARIMIZI OKUYUNUZ !!! TŞK.

metin, logo, yazı tipi, marka içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Değerli Yurtseverlerimiz hepinize kucak dolusu Merhaba,

Biliyorsunuz 4-5 seneden bu yana resmi üye olmak isteyen üyelerimize ÜYE KARTI çıkartıp gönderiyoruz. Elbette bu kartın bazı avantajları var. Bunları burada tekrar etmeyeceğim, dileyenler www.ozelburogrubu.com sitemize girerek AKSESUARLAR menüsünde okuyabilirler.

Grubumuzu GOOGLE ANALYTICS sisteminden aldığımız bilgiye göre haftalık olarak 10,000 civarında kişi ziyaret ediyor. Bunu günlüğe vurduğumuzda ise 1,430 civarı kişinin ziyaret ettiğini söyleyebiliriz. Bunların bazıları SADE ÜYE dediğimiz kişiler. Yani sadece paylaşımları takip eden ama herhangi bir yorum yapmayan yada kendi paylaşımlarını göndermeyenler.

Bir de İNTERAKTİF olarak paylaşımlara katılan, yorum yapan ve üye kartı alan üyelerimiz var ki onlarda RESMİ ÜYE olarak grubumuzu takip ediyor.

Tüm üyelerimize, bizi tercih edip sitemizi ziyaret ettikleri için içten teşekkürlerimizi sunarız.

Ben bu yazımda sizlere grubumuzun bir sıkıntısından bahsetmek istiyorum. Umuyorum bu derdimize kalıcı bir çözüm bulabiliriz.

Değerli Yurtseverlerimiz,

metin, yazı tipi içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Az evvelde bahsettiğim gibi dileyen üyelerimize ÜYE KARTI gönderiyoruz. Bu kartımız adı üstünde üye kartı sıfatı taşıyor. Grubumuzun herhangi bir resmi kurum ile organik bağı olmadığı için bu kartta bir İSTİHBARAT KİMLİĞİ DEĞİLDİR. Üye kartımızın resmi bir geçerliliği yoktur. Bu ifadeler zaten halihazırda gönderilen tüm kartların ön ve arka yüzünde basılı bir şekilde inceleyenlerin rahatça görebileceği şekilde bulunmaktadır.

Ama buna rağmen sizi tenzih ederek söylemek isterim ki sözüm meclisten dışarı, bazı aklı evvel kişilerin maalesef bu kartı bir İSTİHBARATÇI KİMLİĞİ şeklinde kendi çevrelerine gösterip teşhir ettiğini ve kendilerini AJAN olarak tanıttığını işittik.

Buradan uyarıyoruz. !!!

Biz gerekli uyarıları kartın ön ve arka yüzünde belirttiğimiz için yasal bir müeyyide yaşamayız, bize hiçbir sıkıntı olmaz, ama kendini istihbaratçı şeklinde tanıtan üyemiz yada üyelerimiz ciddi cezalarla karşı karşıya kalabilir.

Daha öncede bu konuda defalarca uyardık, e-posta mesajları gönderdik, sitemize bu konuda uyarıcı yazılar koyduk, ayrıca yetmedi SMS mesajları gönderdik. Fakat halen bazı üyelerin kendini haketmedikleri bir ünvanı gasp ederek kendisini çevresine İSTİHBARAT AJANI olarak lanse ettiğini duyuyoruz. Bu kişilerin bu beyhude çabası er yada geç Emniyet birimlerinin kulağına gidecektir, ve bu kişilerin cezalandırılmaları söz konusu olacaktır.

Buradan bu kişileri uyarıyoruz.

Lütfen haketmediğiniz bir ünvanı kullanmayınız !!! Üye kartlarını amacı dışında kullanmayınız. Başınız derde girdiğinde sizi kurtarmamız için de lütfen bizi aramayınız. Ne demişler “KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ !!!”

Eğer çevrenizde bu şekilde ÜYE KARTLARIMIZI amacı dışında kullandığını duyduğunuz, işittiğiniz yada şahit olduğunuz durumlar olursa lütfen ÖZEL BÜRO GRUBU‘nun WHATSAPP hattından ihbar ediniz.

Durumu tekrar İVEDİ olarak dikkatinize sunar, keyifli paylaşımlar dilerim.

Erkut Ersoy

E. İst. Uzm.

ÖZEL BÜRO GRUBU