DUYURU : ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI İÇİN ÜCRETSİZ OLARAK “TOPLANTI MEKANI” AYARLAYABİLECEK ÜYELERİMİZ LÜTFEN İRTİBAT KURSUN !!!!!

Değerli Yurtseverler,

Bildiğiniz gibi kurulduğumuz 2002 yılından beridir ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU‘nun tüm faaliyetleri hakkında kamuoyuna bilgi vermek ve yürütülen projeler hakkında birinci elden sunum yapmak maksadıyla arada bir 6 ayı geçmeden “BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI” yapıyoruz.

Bu toplantılarda hem sanalda tanışan ama reelde bir araya gelmemiş yurtsever üyelerimizi bir araya getiriyoruz, hem grup faaliyetleri hakkında üyelerimize bilgi veriyoruz, hem de değerli VIP katılımcılarımız her biri birbirinden önemli memleket sorunları hakkında sunum yapıyorlar. Böylece bir taşla birkaç kuş vurmuş oluyoruz. Üyeler reelde de kaynaşmış oluyorlar. Dostluk ortamı pekişiyor.

Ergenekon davası öncesinde de grup olarak toplanıyorduk, hatta bu kapsamda 5 değerli toplantı yaptık ve bu toplantılarımıza 1,000’i aşkın yurtseverimiz katıldı. Hepsine tekrar şükranlarımızı sunuyoruz.

Ancak FETÖCÜ HAKİMLERİN, POLİSLERİN VE SAVCILARIN MARİFETİ İLE Ergenekon Davasında Grup Sözcümüz Erkut Ersoy tutuklanınca bu toplantılar Ergenekon İddianamesine ÖRGÜT TOPLANTISI olarak suç kaydı olarak girmiş oldu. Yani bizim grup toplantıları oldu ERGENEKON ÖRGÜTÜ TOPLANTISI.

Ama o günler geride kaldı. Bizi tutuklayan hakimler, savcılar ve polisler artık FETÖ ÖRGÜTÜ kapsamında SİLİVRİ CEZAEVİ‘nde dört duvar arasında volta atıyorlar. Eskiden bizler terörist idik şimdi onlar terörist biz ise kahraman olduk.

Neyse uzatmayalım !

Biz bu toplantıları Ergenekon davası bitiminde de aynı şekilde devam ettirdik ve 6 ay ara ile yapıyoruz.

Toplantılarımızı grubumuza ait müsait bir mekan olmadığı için çeşitli illerdeki uygun otellerde yapıyoruz. Bizim için uygun ekipmanı olan otellerle görüşüyoruz ve kişibaşı en düşük fiyatı veren otel ile anlaşıyoruz. Bugüne kadar bu şekilde yaptık. Anca son 1 yılda dolar ve euro kurunun olağanüstü artması ile kişi başı fiyatları inanılmaz boyutlara ulaşmış durumda. En düşük fiyatı veren otel bile kişi başı fiyatında 30 Euro’dan aşağı düşmüyor. Bunun TL kuru 525 TL (Euro kuru 17,49 TL) ediyor ve bu parayı da yurtsever katılımcılarımızın vermesine gönlümüz razı olmaz. Çünkü çok fahiş bir fiyat bu.

Bu nedenle madem biz bu soruna başkaca bir çözüm bulamıyoruz dedik ve yurtsever üyelerimize danışmaya karar verdik.

Değerli Yurtseverler,

YURTSEVER üyelerimiz arasında bize 50 – 100 kişi arasında ÜCRETSİZ olarak yada cüzi bir fiyat ile bir toplantı mekanı ayarlayabilecekler varsa lütfen acil olarak 0539-570-2295 nolu Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçsinler. Yada herhangi bir toplantı mekanı bulunan bir otel-motel de üst düzey yönetici olarak çalışan ve bize % 50 yada üstü indirim sağlayabilecek bir yurtsever üyemiz/lerimiz varsa lütfen acil irtibata geçsin.

Toplantı mekanında bulunmasını istediğimiz şeyler şunlar;

1. Laptop (Dizüstü) bir bilgisayar (USB girişi olan)

2. Mikrofon ve hoparlör sistemi

3. Projeksiyon cihazı

4. Laser işaretleyici

Değerli Yurtseverler,

Pahalılık giderek artıyor. Herşeye % 200 zam geldiği gibi Otel Toplantı Salonlarına da acayip zamlar gelmiş durumda. Kişibaşı 525 TL’lerin konuşulduğu bir ortamda kendi göbeğimizi kendimiz kesmek zorundayız. Ya uygun fiyatlı bir otel ve toplantı mekanı bulacağız, yada ücretsiz olarak bir mekan ayarlayacağız. Eğer ikisini de bulamaz ise toplantı faaliyetlerimizi uygun bir zamana dek erteleyeceğiz.

Çünkü bize başka bir çare bırakmadılar.

Dediğimiz gibi 50-100 arası (üstü de olabilir ama altı olmaz) katılımcının aynı anda bulunabileceği ve toplantı ekipmanlarının bulunduğu ÜCRETSİZ bir mekan ayarlamamıza yardım edecek yurtsever üyelerimizden haber bekliyoruz. Bir süre bekleyeceğiz ve bir sonuç alamaz isek uygun fiyatı veren bir otel yada motelde toplantımızı yapacağız.

Şimdiden destek veren, vermek isteyen tüm yurtsever üyelerimize kalbi şükranlarımızı sunarız.

Saygılarımızla,

Yusuf Özbek
İstihbarat Uzmanı
ÖZEL BÜRO GRUBU Yönetici