PSİKOLOJİ DOSYASI : Sormayı ihmal etmeyin, güdülmeyin.

Sormayı ihmal etmeyin, güdülmeyin.

Siz hiç;

Hayvan besleyen hacı,

Fidan diken sakallı,

Kan bağış yapan hoca kılıklı,

işçi hakları yürüyüşünde tekbir getiren cübbeli,

Doğaya sahip çıkan şeyh,

Kadına şiddete hayır diyen tarikat

lideri gördünüz mü??

Göremezsiniz..

Varsa yoksa; Kadının saçı başı ve kıçı onların endişe alanları.

Pekiyi de NEDEN?

Neden göremezsiniz? Hiç düşündünüz mü?

Hiç büyüklüğü, yüceliği ispatlanmış olgu ve kavramların sloganlarını duydunuz mu?

En büyük GOD? En yüce SHIVA? En büyük x başka büyük yok?

Duyamazsınız çünkü bu aşağılık kompleksinin bir göstergesidir. Yaşadığı gerçeklikte bahsi geçenin büyüklüğünün ispatı olmadığı gibi faydası yani ona inanmayanların sosyo ekonomik ve de etik değerlerinin, insana verdiği değerin getirdiği toplumsal gelişmeyi yaşayamanın verdiği aşağılık kompleksidir.

Pekiyi neden kadınların saçı başı ve kıçına takıntılılar?

Çünkü bastırılmış libidonun yarattığı öfkenin kanalize olduğu yer karşılaştırdıkları toplumlardaki kadınların özgürlüğü onları korkutuyor. Çünkü kadın toplumu şekillendirir erkek değil. Çocuğu yetiştiren kadındır.

Pekiyi başka bir neden var mı? Evet insan hakları evrensel beyannamesinde kılık kıyafet belirtilmemiştir. Mevcut tüm maddelere göre islam dinin bütün ayetlerinin %95 kadarı insan haklarına tezat, muhalif olduğu için G20 ülkelerinde ve de laik ve demokratik genç Türkiye Cumhuriyetinde yasaktır. Uygulayamazsınız. İşte %5’lik dilimin içinde sadece kılık kıyafet abdest hac namaz gibi konular vardır. Bir de vaat edilen ödül ve ceza. Ellerinde tek kadın ve kıyafetine müdahale en kolayıdır.

Aslında cennet ödülü ve libido sınırlandırması oksimorondur. Çünkü cennette 72 huri tomurcuk memeli ve  72 inci gibi güzel oğlanlarla, pedofilik aktif pasif biseksüel grup seksi n getirisi kutsal 80 yıllık orgazmı erkeklere vaat ederken kadınlara gene seks köleliği verilmektedir. Cennette köle ve cehennemde ise birey olarak var. Kısacası eşitlik istemesin diye kadınlar baskı altında tutulur. Cennetteki seks ödülünde eşitlik istemek fahişelikle sıfatlandırılır, ancak erkeğin yaptığı ise teknik olarak aynı şekilde erkek fahişelik değil midir? Hayır erkek olunca olmaz. Sorulmayan ve de sorulması engellenenleri araştırınız.

Ortada bir sözleşme var ilah ve insan arasında. Genetik değil ancak siz doğmadan taraf olduğunuz sözleşme. Aklı olan bu sözleşmedeki yükümlülükleri ve elde edilenleri araştırır öğrenir. Taraflardan hangisi acaba sözleşmeye uymamaktadır. Örneğin, Türk devri kapanıp araplaşan osmanlı 1560 gibi alırsak ilah olan kısım sözleşmeyi ihlal etmiş midir? An itibarıyla 60 kat fakir 8 kat cahil 3 kat ahlaksız IQ80-90 kafirlere ilah son 500 yıldır veriyorsa kim ihlal etmektedir?

1400 yıl süresince yaklaşık 10 milyar insan yaşadı bu sözleşmeye taraf olan. Acaba 1 tane topluluk var mı ki yukarıdaki dengeyi sağlayabilmiş?

***

Sorular ve sorular. Cevaplar ve gerçekler. Olmak ya da olmamak işte bütün kırılma noktasının meselesi…

Neyse, neden ve nasıl soruları en kolay ama en zor olanlarıdır.

Sormayı ihmal etmeyin, güdülmeyin.