DUYURU : WEB SİTEMİZDEKİ www.ozelburogrubu.com ZARARLI YAZILIM TEMİZLENDİ !!! MOBİLDEN RAHATÇA GİREBİLİRSİNİZ !!!

metin, logo, yazı tipi, marka içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Değerli Yurtseverler,

Bir süreden beri web sitemiz www.ozelburogrubu.com merkezi Fransa’da bulunan “KURDISH HACKERS” adlı bir yasadışı PKK’lı bir hacker grubunun DDOS saldırısı altındaydı.

İyi ve başarılı bir savunma ile ve kullandığımız efektif güvenlik yazılımları sayesinde herhangi kalıcı bir zarar görmedik ancak maalesef bu grup sitemizin ana temasına zararlı bir yazılım bulaştırmayı başardı. Bununla ilgili olarak Savaş Kırçovalı beyin başında olduğu hacker timimiz ERGENEKON TEAM gerekli karşı saldırıları yapıyor.  Şu anda bile PKK’lı grubun sitelerine DDOS saldırıları yapılmaya devam ediliyor.

Özellikle mobilden telefonla siteye girenler bu zararlı yazılım sayesinde yasadışı bahis sitelerine yöneliyorlardı.

Ancak gecikmeden önlemini aldık ve zararlı yazılım bulaşan temayı siteden kaldırıp yepyeni bir tema kurduk. Böylece başka sitelere yönlenme durumu da ortadan kalkmış oldu. Ancak bu operasyonun bize maliyeti 12,500 TL kadar bir masraf çıkardı. Bunun bir kısmını siz değerli yurtsever takipçilerimizden, bir kısmını ise ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU Yönetim Kurulu üyeleri Yusuf Özbek, Savaş Kırçovalı ve benim katkılarım ile karşılamış olduk. Hazır zamanı gelmişken bu masraflarımızda bize destek olan tüm fedakar yurtsever kardeşlerimize şükranlarımızı sunarız. Lütfen bundan sonrada desteğinizi bizden esirgemeyiniz.

Şu anda sitemiz açık ve yeni ve kolay kullanımı olan tasarımı ile beğeninize sunulmuş durumda.

Lütfen sizde henüz incelemediyseniz girin ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın. (Whatsapp hattımız : 0539-570-2295)

Keyifli paylaşımlar dileriz.

Erkut Ersoy

E. İst. Uzm.

Grup Basın Sözcüsü

erkut.ersoy@mit.ist