AKSESUARLAR

Değerli Yurtseverler Merhaba,

Aşağıda bulunan ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU aksesuarlarını inceleyin, beğendiğiniz ürün olursa ve sipariş etmek isterseniz +90-539-570-2295 nolu Whatsapp hattımızdan arayın yada ozel-buro@mit.ist adresimize yazın. 

 • Ürün en kısa sürede adresinize kargolanacaktır. Türkiye’nin veya Dünyanın her yerine kargo gönderebiliriz. Kargo bedeli alıcıya aittir.
 • Kapıda ödeme yada kredi kartı ile ödeme gibi seçeneklerimiz maalesef yoktur.
 • Ödeme işlemi İBAN NUMARAMIZ üzerinden peşin ödeme olarak yapılır. Ödeme kontrolünden sonra aksesuarlarınız kargo ile adresine ulaştırılır.
 • Ayrıca veresiyemiz yoktur, lütfen teklif etmeyiniz.
 • ÖZEL BÜRO GRUBU ÜYE KİMLİK KARTI İÇİN VESİKALIK FOTOĞRAF GEREKİYOR.
 • BİR DE ÜYE KİMLİK KARTI BASKI BEDELİ OLARAK AŞAĞIDAKİ HESABA 1,000 TL EFT YAPMANIZ GEREKİYOR.
 • ZİRAAT BANKASI AKÇAKOCA DÜZCE ŞUBESİ HESAP NO : 0318-62940443-5001 /// İBAN NO :TR 1300 0100 0318 6294 0443 5001 /// (Erkut Ersoy adına)
 • MOBİL UYGULAMANIZDA FAST UYGULAMASI VARSA 7/24 365 GÜN HAFTA SONU VE GECE DAHİL İŞLEM YAPABİLİRSİNİZ.
 • KARTLARINIZI TESLİM ALDIĞINIZDA İLK FIRSATTA KARTLARINIZI PVC İLE KAPLATIN. BÖYLECE YIPRANMALARA, KIRILMALARA KARŞI DAHA DAYANIKLI OLUR.
 • KARGO BEDELİ ALICIYA AİTTİR. KARGONUZ BİR ŞEKİLDE İADE OLURSA İADE BEDELİ OLAN TUTARI ÖDEMENİZ GEREKİR. BU NEDENLE EKSTRA  İKİNCİ KEZ ÖDEME YAPMAMAK İÇİN DOĞRU VE GEÇERLİ BİR KARGO ADRESİ VERMENİZDE BÜYÜK YARAR BULUNUYOR. ÖDEME İŞLEMİNDEN SONRA KARTINIZ, PLAKETİNİZ YADA TESPİHİNİZ TEKRAR KARGOLANIR.
 • AYRICA LÜTFEN KART TASARIMLARI ÜZERİNDE DEĞİŞİKLİK TALEP ETMEYİNİZ. SAHTECİLİĞE MARUZ KALMASI İHTİMALİ YÜZÜNDEN BU TALEPLERİ RED ETMEK ZORUNDAYIZ.
 • AYRICA LÜTFEN KART BASKISI VE KARGO İÇİN BİZİ ZAMAN HUSUSUNDA SIKIŞTIRMAYINIZ. ÇÜNKÜ GEREK KARTIN BASILDIĞI MATBAA GEREKSE KARTLARI GÖTÜREN KARGO FİRMASI BİZİM EMİR TALİMATIMIZDA OLAN FİRMALAR DEĞİLDİR. YANİ BİZDEN TALİMAT ALMIYORLAR. ONLARIN KENDİ İÇİNDE YÜRÜYEN BİR İŞ DÖNGÜSÜ VAR. SADECE BİZİM VERDİĞİMİZ İŞLERİ YAPMIYORLAR. DIŞARIDAN BAŞKA İŞLERİ DE YAPIYORLAR. BU NEDENLE ACELESİ OLAN ÜYELERİMİZ LÜTFEN KART TALEP ETMESİNLER.
 • KARGOYA GELİNCE OTOMATİK OLARAK CEBİNİZE KARGO TAKİP NUMARASI GELECEK. YURT İÇİ KARGONUN SİTESİNE GİRİP ANLIK OLARAK KARGONUN NEREDE OLDUĞUNU GÖREBİLİRSİNİZ. LÜTFEN KARGO TAKİP KONTROLÜNÜZÜ YAPIN.
 • ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU KARTLARI RESMİ İSTİHBARATÇI KİMLİĞİ DEĞİLDİR. SADECE ÜYE KARTIDIR. BU NEDENLE LÜTFEN AMACI DIŞINDA KULLANMAYINIZ. 
 • SON OLARAK KARTINIZI CÜZDANINIZDA YADA YANINIZDA TAŞIMAYINIZ. HERHANGİ BİR USÜLSÜZ EYLEMİN MUHATABI OLMAMANIZ İÇİN. BUNU DA DİPNOT OLARAK EKLEYELİM.

 • ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU RESMİ WEB SİTESİwww.ozelburogrubu.com
 • ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU AKSESUARLARINI GÖRMEK İSTERSENİZ TIKLAYIN : https://ozelburogrubu.com/aksesuarlar/
 • DUYURU : DÜNYANIN EN BÜYÜK İSTİHBARAT ARŞİVİNE SAHİP OLMAK İSTERSENİZ 1 TIKLAMA İLE BİLGİSAYARINIZA İNDİREBİLİRSİNİZ !!! ///

***

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU’NU AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARDAN 7/24 OLARAK TAKİP EDEBİLİR, İSTERSENİZ GRUP KURALLARINA UYMAK KAYDI İLE ÖZGÜRCE SOHBET EDEBİLİR VE TARTIŞABİLİRSİNİZ. GRUP KURALLARINA UYMAYANLAR UYARISIZ OLARAK İHRAÇ EDİLİRLER. BİLGİNİZE.

***

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU WHATSAPP LİSTELERİ

***

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU TELEGRAM LİSTELERİ

***

Teşekkürler.

***

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU LOGOLU ZİPPO ÇAKMAK & FİYAT : 750 TL (KARGO HARİÇ)

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU LOGOLU CÜZDAN & FİYAT : 1,000 TL (KARGO HARİÇ)

DUYURU – Değerli YUrtseverler, Yeni yılda yeni Projeler – Şimdi de ÖZEL BÜRO GRUBU LOGOLU CÜZDAN projemizi başlattık. Fotoğrafları aşağıda

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU LOGOLU KALEM SETİ & FİYAT : 500 TL (KARGO HARİÇ)

DUYURU – ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU KALEM projemiz tüm üyelerimizin dikkatine sunuldu !!!! Talepler alınmaya devam ediyor !!!

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU LOGOLU KUPA BARDAK & FİYAT : 500 TL (KARGO HARİÇ)

DUYURU – ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU KUPA BARDAK projemiz tüm üyelerimizin dikkatine sunuldu !!!! Talepler alınmaya devam ediyor !!!

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU LOGOLU TÜRK KAHVESİ FİNCANI & FİYAT : 350 TL (KARGO HARİÇ)

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU LOGOLU MOUSE PAD & FİYAT : 130 TL (KARGO HARİÇ)

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU LOGOLU ORTA BOY KAHVE VE ÇAY KUPASI & FİYAT : 350 TL (KARGO HARİÇ)

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU LOGOLU 2024 AJANDASI & FİYAT : 1,000 TL

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU LOGOLU PLAKET & FİYAT : 1,000 TL

DUYURU – ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU LOGOLU PLAKET’leriimiz tüm üyelerimizin dikkatine sunuldu – Talepler alınmaya devam ediyor !!!!

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU LOGOLU ŞAPKA & FİYAT : 250 TL (KARGO HARİÇ)

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU LOGOLU BEYAZ RENK TİŞÖRT & FİYAT : 450 TL (KARGO HARİÇ)

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU LOGOLU RENKLİ TİŞÖRT (A KALİTE PAMUKLU KUMAŞTAN İMAL EDİLMİŞTİR) & FİYAT : 750 TL (KARGO HARİÇ)

TİŞÖRT ARKA YÜZ

TİŞÖRT ARKA YÜZ

TİŞÖRT ARKA YÜZ

TİŞÖRT ÖN YÜZ

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU LOGOLU ÜYE KARTI & FİYAT : 1,000 TL

ÖNEMLİ BİLGİLER

 1. Üye kimlik kartı almak isteyenler bir sefere mahsus baskı bedeli olarak sadece 1,000 TL vereceklerdir.
 2. ÜYELİK KİMLİK KARTI resmi bir kimlik değildir. Resmi işlemlerde kullanılamaz. Sadece ÖZEL BÜRO GRUBU faaliyetlerinde geçerlidir ve kartın arka yüzünde açık olarak “RESMİ BELGE DEĞİLDİR” şeklinde açık olarak belirtilmektedir. Bu nedenle herhangi bir resmi kuruma bildirim yapmanıza da gerek yoktur.

 3. ÜYELİK KİMLİK KARTI baskı bedeli ücreti haricinde para ile satılamaz. Sadece sahibi kullanabilir, başkasına devredemez.

 4. Her bir üyemiz sadece 1 adet üyelik kimlik kartı edinebilir.

 5. Anahtarlık ve Rozetlerimizde sınır yoktur.

 6. Kimlik kartı için verdiğiniz bilgilerin geçersiz olması durumunda kimlik kartı iptal edilir ve üyenin üyeliğine son verilir.

 7. Üyelik Kimlik Kartının kaybedilmesi halinde 5 yıl süre ile yeni kimlik kartı verilmez. Ancak geçerli mazeret olması halinde verilebilir.

 8. Üyelik Kimlik Kartının arka yüzünde ÖZEL BÜRO GRUBU web siteleri, Sosyal Medya hesap bilgileri yer alır.

 9. Kimlik kartı için verdiğiniz tüm bilgiler gizlilik içinde saklanır, 3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmaz.

 10. ÜYELİK KİMLİK KARTI, Anahtarlık ve Rozetlerimizde tasarımı önceden bilgi verilmeksizin Yönetim tarafından tasarımı değiştirilebilir.

 11. Üyelik Kimlik Kartı sahipleri ÖZEL BÜRO GRUBU web sitesinde, bloglarında, sosyal medya hesaplarında RESMİ YAZAR olarak yazılarını veya videolarını ücretsiz olarak paylaşabilir.

 12. Üyelik Kimlik Kartı sahipleri ÖZEL BÜRO GRUBU Resmi ekibi içerisine öncelikle katılabilir.

 13. ÜYELİK KİMLİK KARTI sahipleri ÖZEL BÜRO GRUBU’nun yazılım kampanyalarından ücretsiz olarak yararlanabilir.

 14. Üyelik Kimlik Kartı isteyenler ÖZEL BÜRO GRUBU tarafından verilen tasarımı kullanırlar. Tasarımlarda özgün hali haricinde değişiklik yapılmaz. Çünkü üye kartlarının resmi istihbaratçı kimliğine benzememesi için mecburen yukarıdaki tasarımlarda basıyoruz. İleride bir sıkıntı çıkmaması için bu şekilde gelen talepleri red etmek zorundayız. Lütfen ısrarcı olmayınız. Tasarımın içeriğine müdahale edilemez, ve değişiklik talepleri reddedilir. Bu durumu önemle dikkatinize sunarız.

 15. Üyelik Kimlik Kartı sahipleri ÖZEL BÜRO GRUBU ARŞİV SETLERİ‘ni % 15 indirimle satın alma hakkına sahiptir.

ÜYE KİMLİK KARTI için aşağıdaki bilgiler gerekli.

 1. TC KİMLİK NO :

 2. AD SOYAD :

 3. CEP TEL NO :

 4. E-POSTA ADRESİ :

 5. DOĞUM TARİHİ :

 6. KARGO (EV) ADRESİ :

 • ÜYE KİMLİK KARTI İÇİN BİR DE VESİKALIK FOTOĞRAF GEREKİYOR.

 • AYRICA BİR DE ÜYE KİMLİK KARTI BASKI BEDELİ OLARAK AŞAĞIDAKİ HESABA 500 TL baskı bedeli 500 TL GİRİŞ AİDATI olmak üzere 1,000 TL EFT YAPMANIZ GEREKİYOR.

 • MOBİL UYGULAMANIZDA FAST UYGULAMASI VARSA 7/24 365 GÜN HAFTA SONU VE GECE DAHİL İŞLEM YAPABİLİRSİNİZ.

 • KARTLAR SERT PLASTİKTEN İMÂL EDİLMEKTEDİR. KARTLARINIZI TESLİM ALDIĞINIZDA İLK FIRSATTA PVC İLE KAPLATIN. BÖYLECE YIPRANMALARA, KIRILMALARA KARŞI DAHA DAYANIKLI OLUR.

 • KARGO BEDELİ ALICIYA AİTTİR. KARGONUZ BİR ŞEKİLDE İADE OLURSA İADE BEDELİ OLAN TUTARI ÖDEMENİZ GEREKİR. BU NEDENLE DOĞRU VE GEÇERLİ BİR KARGO ADRESİ VERMENİZDE BÜYÜK YARAR BULUNUYOR.  ÖDEME İŞLEMİNDEN SONRA KARTINIZ, PLAKETİNİZ YADA TESPİHİNİZ TEKRAR KARGOLANIR.

 • KAPIDA ÖDEME YADA KREDİ KARTI İLE ÖDEME GİBİ SEÇENEKLERİMİZ YOKTUR. KART BASKI BEDELİ TARAFIMIZA AİT İBAN NUMARASINA EFT YADA HAVALE İLE GÖNDERİLİR. ÖDEME KONTROLÜNDEN SONRA DA KART BASILARAK KARGOLANIR.

 • VERESİYEMİZ YOKTUR. LÜTFEN TALEP ETMEYİNİZ.

ÖDEME :

ZİRAAT BANKASI AKÇAKOCA DÜZCE ŞUBESİ HESAP NO : 0318-62940443-5001 /// İBAN NO :TR 1300 0100 0318 6294 0443 5001 /// (Erkut Ersoy adına)

Değerli Yurtseverler,

Halihazırda ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU logolu ürünlerimizden edinmediyseniz işte tam sırası. Yeni logolu ürünlerimiz hazırlanıyor. Yakında yeni aksesuarlarımızı beğeninize sunacağız. Bizi izlemeye devam edin.

İster kendinize alın, isterseniz hediye edin.

Şu anda beğeninize sunduğumuz ürünlerimizin detayını yukarıda görebilirsiniz.

Bu arada ÖZEL BÜRO GRUBU neden bu tür işlerle uğraşıyor diye merak eden varsa grubumuzun 2008 yılından beridir devletten ve özel sektörden tek bir kuruş maddi destek görmediğini hatırlatırız.

Bu süreden beri grubumuz masraflarını kendi öz kaynakları ile kendi ürettiği ürünlerden gelen gelir ile karşılıyor.

2008 öncesi devletten destek alırken meşhur ERGENEKON OPERASYONU’nun başlaması ile grubumuza destek veren hükümet içlerindeki FETÖCÜ tayfanın propagandası ile birdenbire ödeneği kesti ve bizi yalnız bıraktı. Bu nedenle aşağıda detaylı olarak açıkladığımız bir takım masraflarımızı bu ürünlerden gelen gelir ile karşılamaya çalışıyoruz.

En son serverımızda arıza çıktı, bazı parçalarının değişmesi gerekti ve bu tamirat 7,500 TL kadar bir masraf çıkardı. Ancak yoğun çabamıza rağmen server’ımız pert oldu ve 12,000 TL bedel ile yeni bir server satın almak zorunda kaldık.  İşte bu masrafları bu aksesuarlardan gelen gelir ile karşılamaya çalışıyoruz.

Yukarıda görsellerini gördüğünüz bu ürünlerimizden satın alırsanız diğer sair masrafımızı da sizlerin desteği ile toplamış olacağız. Ama her zaman söylediğimiz gibi destek olanda olmayanda gözümüzde eştir, eşdeğerdir. Hiçbir ayrım yapmayız, bugüne kadar da yapmadık. Destek olamayanlarda grubumuzu 7/24 serbestçe ve ücret ödemeden takibe devam edebilirler. Destek olanlara da kalben teşekkür borçluyuz. Hepsine şükranlarımızı sunarız.

ÜYELİK KİMLİK KARTI talep edenler lütfen BEYLER için 1 adet yüzü açık gösteren tıraşlı , HANIMLAR için tercihen makyajlı vesikalık fotoğraflarını whatsapp hattımız üzerinden (+90-539-570-2295) göndersinler.  Ayrıca TC KİMLİK NO, İSİM SOYAD, DOĞUM TARİHİ, E-POSTA, UYRUK, CEP TEL NO ve AÇIK ADRES bilgilerini ozel-buro@mit.ist adresimize iletsinler. ÜYE KİMLİK KARTLARI’nı ivedi olarak imal edip ileteceğiz. Vesikalık Fotoğraf gönderilmemesi halinde kimlik kartı fotoğrafsız olarak bastırılacaktır.

Değerli Yurtseverler, 

Biz tüm gerçek yurtsever kardeşlerimize güveniyoruz ancak grubumuzun kalabalık bir takipçi portföyü var ve bu kadar kalabalık içinde % 1 bile olsa mutlaka art niyetli kişiler olabilir. İşte bu olasılık % 1 bile olsa bu konuda gerekli tedbiri almamız gerekir ve bizde aldık. ÜYE KARTLARI’nın üzerine gerekli ifadeleri koyduk.

Değerli Yurtseverler,

Üye Kimlik Kartlarının ön ve arka yüzünü iyice incelerseniz kartın ÖN YÜZÜNDE “ÖZEL BÜRO / ÜYE KİMLİK KARTI” olarak açıkça bu kartın sadece ÜYE KARTI olduğu açıkça yazmaktadır. Yine ARKA YÜZÜNE bakılırsa arka yüzünde de açıkça “Resmi belge yerine geçmez. Özel büro istihbarat grubu bir internet grubudur. Bu kart üye kimlik kartıdır. Para ile satılmaz. Amacı dışında kullanımlarda sorumluluk kartı taşıyandadır” şeklinde bir ifadede bulunuyor. Bu ifadeleri koymamızın 2 temel nedeni var.

Bakınız : Yukarıdaki fotolar.

 1. Üye Kimlik Kartını sahtecilik ve dolandırıcılık maksatlı kullanmak isteyenlere önlem için (Örneğin Üye Kimlik Kartını RESMİ İSTİHBARATÇI KİMLİĞİ olarak kullanma gibi),

 2. Devlet içindeki görevini abartarak yapan ve kanunlardan bihaber olan memurlar için,

Değerli Yurtseverler,

ÖZEL BÜRO GRUBU ÜYE KİMLİK KARTINI ÜZERİNİZDE YADA CÜZDANINIZDA TAŞIMANIZI TAVSİYE ETMİYORUZ.

Çünkü küçükte olsa bazı riskleri var.

Örneğin Polisten çok Polisçilik hevesi taşıyan memur yada memurlar bu kartı RESMİ İSTİHBARATÇI KİMLİĞİNE benzeterek size zorluk çıkarabilirler. Biz benzememesi için yukarıdaki ifadeleri bu sebeple koyduk. Kartlarımız yasal olsa da Türkiye de maalesef görevini çok abartan memurlar olduğunun da farkındayız. Daha önce yaşamış olduğumuz 1-2 küçük hadise üzerine bu uyarıyı maalesef yapmak durumunda kaldık.

Kartlar size sonuç itibari ile yasal bir sıkıntı çıkarmaz.

Çünkü ilk olarak devletin içinde ne Emniyet içinde ne Jandarma içinde ne de MİT içinde ÖZEL BÜRO GRUBU isminde bir güvenlik yada istihbarat bölümü yada şubesi bulunmuyor.

Dolayısiyle ÖZEL BÜRO GRUBU ismi MÜSTEAR BİR İSİMDİR.

Sadece bize özel bir isimdir.

Grubumuz da bir AÇIK İSTİHBARAT PLATFORMUDUR.

Doğal olarak hiç kimse bu kartın herhangi bir resmi istihbarat veya güvenlik kurumunun kimlik kartını taklit ettiğini söyleyemez.

Yasal olarak bir suçlama getiremez. Ama az evvel dediğim gibi ülkemizde görevini çok abartarak yapan memurlar olduğu için konu anlaşılana kadar size kısa bir süre sıkıntı yaşatabilirler. Böyle bir ihtimal azda olsa ne yazık ki var.

Biz sizlerin bu kartlar nedeniyle herhangi bir sıkıntı yaşamaması için kartları üzerinizde veya cüzdanınızda taşımamasını sadece tavsiye ediyoruz.

Eğer resmi bir kurum yetkilisi üzerinizde bulunan bu üye kartı hakkında size soru sorarsa diyeceğiniz şey çok basittir. Lütfen gerçeği söyleyin. O memura yada memurlara internette gezerken ÖZEL BÜRO GRUBU isminde bir BİLGİ PAYLAŞIM PLATFORMU’na rast geldiğinizi, incelediğinizi ve yazı ve videoları beğendiğiniz için üyelik talebinde bulunduğunuzu, akabinde resmi üye olmak için size ÜYE KARTI gönderildiğini söyleyin. Herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ama eğer yaşarsanız bizi arayın size yardımcı olması için uygun bir yardımcı yada Avukat yönlendirebiliriz.

NOT : Eğer elinizde yukarıda bastığımız son tasarım üye kartınız yoksa istemeniz halinde yukarıdaki tasarımlardan yenisini basarak gönderebiliriz.

NOT : Dosyaların isminin üzerine basarak dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

DUYURU – ÖZEL BÜRO GRUBU TARAFINDAN VERİLEN ÜYE KİMLİK KARTLARINI LÜTFEN AMACI DIŞINDA KULLANMAYINIZ

DUYURU – MÜJDEMİZ VAR !!!! ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU YENİ AKSESUARLARI DİKKATİNİZE SUNULDU !!!!! İŞTE FOTOLAR !!!

DUYURU – 2022 YILINA GİRERKEN YURTSEVER ÖZEL BÜRO GRUBU’NUN PROJELERİ – TALEPLER ALINMAYA DEVAM EDİYOR

DUYURU – ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU AKSESUARLARI’NA MAALESEF ZAM GELDİ – BİLGİNİZE SUNULUR !!!!!

DUYURU – ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU AKSESUARLARINDAN SATIN ALAN HER YURTSEVERE 1 ADET KİTAP HEDİYE EDİYORUZ !!! İŞTE DETAYLAR !!!

DUYURU – ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU’NDA YENİ YILDA YENİ PROJELER !!!!!

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU AKSESUARLARI FİYAT LİSTESİ (AKSESUARLARIMIZIN FİYATI 06.06.2024 TARİHİNDE GÜNCELLENMİŞTİR)

ÖZEL BÜRO GRUBU TESPİHİ